מי אנחנו?

במ.צ עיצובים אנחנו מייצרים ומעצבים רהיטים למגוון החללים בבית והסלון אנו בעלי ותק ומוניטין של עשרות שנים בענף הריהוט בישראל. אצלנו משלבים ידע וניסיון מקצועי בייצור ועיצוב רהיטים בעבודת נגרות בעץ.

אנחנו מאמינים שחווית הקניה עבור הלקוח הכוללת, שירות מקצועי, אישי ואדיב ומחירים הוגנים לכל כיס הם אבני היסוד להצלחתנו. חשוב לנו ללוות את הלקוחות לאורך כל שלבי הרכישה, החל משלב סיוע בייעוץ והכוונה, תכנון ייצור ועיצוב המוצר בהתאמה לדרישות הלקוח.

עבודות העץ שלנו כוללות מנעד רחב של מוצרים ופרויקטים לריהוט הבית והמשרד, ביניהם, עיצוב חדרי שינה, חדרי ארונות, מטבחים ועבודות נגרות בקונספט אישי וייחודי. אצלנו תמצאו מגוון סוגי עץ, חומרים, טקסטורות וגוונים מיוחדים שבאמצעותם אנחנו מגשימים כל רעיון ודמיון למוצר איכותי בגימור מושלם.

מעצבים מדמיון למציאות

המומחיות שלנו היא להבין את צרכי הלקוח ולהתאים באופן אישי עיצוב מדויק וגימור מושלם באמצעות מיטב חומרי הגלם הקיימים בשוק בישראל ובעולם.

עיצוב מטבחים

נגרות בעץ

עיצוב חדרי שינה

נגריית העץ

מרחב העבודה בעץ הוא המקום שבו אנו מרגישים טבעי, יוצרים ומעצבים מגוון רחב של עבודות נגרות עבור הלקוחות שלנו. עבודות העץ והרהיטים מיוצרים בישראל בסדנא הממוקמת בעין יעקב.

המוצרים נעשים בהזמנה ובהתייחסות אישית של צוות מקצועי ומיומן תוך הקפדה ודגש על איכות החומרים וגמורים בהתאמה לכל לקוח לפי צרכיו בשילוב טכנולוגיות שיטות ייצור ומכשור מתקדם.

אנחנו מאמינים שאפשר לקחת כל רעיון מחשבה או דמיון וליצור ממנו עבודת עץ מרשימה כזו שתתן ביטוי לכל הרצונות והצרכים ותספק את הדרישות שלכם. לרשותכם קיים צוות יועצים מקצועי שיתאים עבורכם את המוצר בגימור הטוב ביותר עד הבית. מוזמנים ליצור קשר ולהתרשם מייעוץ והכוונה חינם

"כל מה שאתה יכול לדמיין הוא מציאותי"

פבאלו פיקאסו